Návštěvní kniha

<< <  1 2 3 4 5 6   >  >>

Jméno: Katka s rodinou (děti 2 a 6 let)

21.08.2014


Sdělení:
Pro nenáročné hosty super odpočinek. Ubytování se soc. zařízením dostačující. Jídlo velice chutné, pivečko nám také chutnalo. Vzhledem k ceně jsme byli velice spokojeni. Nádherný výhled, milá obsluha a hlavně parádní ticho :-). Děkujeme

Jméno: Petr a Lucie

21.08.2014


Sdělení:
:-) děkujeme za příjemný týden, v krásném prostředí Krkonoš. V zimě dorazíme na lyže. Bylo nám tu prima.

Jméno: Vlasta s rodinou

26.07.2014


Sdělení:
Prožil jsem tady jeden hodně nevšední týden.Byl určitě jiný než těch předešlých 15.Projevil jsem notnou dávku tolerance a pokud se sem mám ještě někdy vrátit tak se musí mnoho ale opravdu mnoho změnit,hlavně v kuchyni !!!! Bar - obsluha dobrá ale ten výběr? Absence tarranek,různých tyčinek,kaštanů,mandlí,buráků,fidorky,ale hlavně něčeho zmrzlého když je tam tolik dětí!!!Nechápu obsluhu co dá pryč chlaďák nebo si ho nezajistí.Když mi dochází alkohol tak si ho také asi seženu tak aby byl.Prostě budíček pánové a dámo.Dopředu jste věděli,že to bude jiný týden,a my jsme čekali víc.Kuchyň je jiná kapitola a o té dnes raději pomlčím.Dnes jsem se opravdu těšil domů.
Přeji Vám jen to dobré a kuchařem do kuchyně by bylo třeba začít.
Odpověď:
Pro Vlastu s rodinou:
děkujeme za komentář, i když negativní. Každá informace a sdělení je pro nás impulsem ke zlepšení. Je trochu škoda, že jste nám to něřekli již během Vašeho pobytu. Možná by se dala alespoň část věcí, které se Vám nelíbily, vyřešit k Vaší spokojenosti přímo na místě. Dovoluji si jen podotknout,a to jste jistě zaregistrovali, že první den Vašeho pobytu si kuchařka zlomila nohu, a muselo se zvolit náhradní řešení. Pokud je mi známo tak alkohol, když už náhodou došel, jsme během \"pár minut\" dovezli. K poznámce \"Prostě budíček pánové a dámo\" se musím ohradit, jelikož se na nákup jezdilo každý den v 7,30 a obsluhu na baru jsme Vám zajišťovali až do ranních hodin. Dvakrát dokonce až do 8 hodiny ranní. Vše ostatní bereme jako námět na zlepšení z naší strany. Přejeme příjemný zbytek léta a věříme, že na nás nezanevřete a příští rok budeme mít možnost Vás přesvědčit o zlepšení.

Jméno: HMHM - Honzík, Martínek Apťa, Hanka, Martin

21.07.2014


Sdělení:
Objevili jsme super penzion na nádherném a klidném místě, k tomu ochotný a kamarádský personál. Obrovský relax, rádi se budeme vracet :-)

Jméno: Jana, Martin a Ivetka

15.07.2014


Sdělení:
Příjemné vytržení z ruchu velkoměsta, nádherný klid a hlavně \&quot;božské ticho\&quot;... personál příjemný, milý a ochotný splnit i nesplnitelné...
Děkujeme za příjemný prodloužený víkend..:-)

Jméno: ZŠ Ústavní, Praha 8, Mirka

06.07.2014


Sdělení:
Přidávám pochvalu! Krásné místo, klid, penzion vhodný i pro školu v přírodě - jinak bychom tu nebyli už potřetí:-) Personál vždy milý, ochotný, vstřícný, skvělý. Děkujeme za příjemný závěr školního roku a příští rok přijedeme zase.

Jméno: Tono, Olča, Sofi, Filip a Dominik

02.06.2014


Sdělení:
Příjemné vytržení z ruchu velkoměsta, ticho, nádherný výhled, horká sauna, studené pivo, kopec jídla, pro děti trampolína, neslazený džus, mini ZOO (3 kozy):-D, čerstvý vzduch, personál ochoten udělat snad cokoliv pro spokojenost (i nakojit 5 měsíční mimino)...prostě neuvěřitelný reláááááx. Moc děkujeme.

Jméno: ZŠ Campanus, Praha 4, Katka

31.05.2014


Sdělení:
Na celý týden jsme na Pohledničku přivezli 41 prvňáků. Celkem cvrkot, ale naše škola v přírodě byla letos určitě ta nejbáječnější ze všech. Chata jako vždy skvělá, okolí nádherné a nový personál velmi milý a ochotný. Nic nebyl problém, pokud se nějaký drobný vyskytl, byl vyřešen ochotně a velmi rychle, vlastně hned teď. Nikdy jsme nelsyšeli stížnosti na naše hlučné děti, naopak, celým týdnem vládl úsměv a velká trpělivost. Takže příští rok opět a už teď se těšíme. Díky za krásný týden.

Jméno: Marek, Lucka, Matyáš a Charlotta

21.04.2014


Sdělení:
ahojte, tak jsme se dnes vrátili a musím poděkovat za skvělé prostředí, přístup a nové kamarády, budeme se rádi vracet - že Roberte? :)

Jméno: miro tichý a darina karasová

30.03.2014


Sdělení:
vynikajúce!!!!!či prostredie jedlo a samozrejme vždy ochotný a milí personál.dakujeme za skvelý víkend prideme zas

<< <  1 2 3 4 5 6   >  >>
© 2013 - 2024 J.Schneider, WEBMADE - design, webhosting ToJeOno.cz