Návštěvní kniha

<< <  1 2 3 4 5 6   >  >>

Jméno: Daniel,Eli a Prokop

23.03.2016


Sdělení:
Krásně jsme byli překvapeni příjemnou atmosférou, vstřícností a obsluhou personálu,dobrou cenou a jedinečnou odlehlostí v horské přírodě. Těšíme se opět na další pobyt a vynikající koprovku!

Jméno: Květa a Zdena s dětmi

22.03.2016


Sdělení:
Sice jste nás ubytovali na poslední dva volné menší pokoje, které prý obsazujete vždy až nakonec(v přízemí a společná sprcha), ale váš rodinný přístup, výborná kuchyně, herna nejen pro děti a k tomu opravdu nádherná příroda kolem penzionu.. to vše vyvážilo. Takže spokojenost! Dík.

Jméno: Jana

17.03.2016


Sdělení:
Byla jsem u vás s rodinou 2x za tuto zimu. Prvně jsme přijeli na voucher ze Slevomatu a podruhé jsme si objednali pobyt napřímo. Moc děkujeme za pár pohodových dnů. Rodinně vedený pension s nádherným výhledem, úžasné snídaně, po kterých se nám nechtělo na lyže, jak jsme se najedli. Díky
Jana s rodinou

Jméno: Pavlína s rodinou

06.02.2016


Sdělení:
Včera jsme se vrátili z první rodinné zimní rekreace a jsme plni krásných zážitků z nádherné krajiny. Ubytování pěkné personál velice ochotný a vstřícný. Strava výborná. Moc děkujeme za krásný a příjemný pobyt.

Jméno: Stáňa s Vlastikem a Arnold s Megie

20.10.2015


Sdělení:
Moc děkujieme, za super dovolenou v krásném prostředí a především pohodovým personálem se skvělou zábavou ;) budeme se těšit opět na viděnou ;)

Jméno: Dášenka Kačírková - 1.B -ZŠ-Ústavní - Praha 8

12.06.2015


Sdělení:
Hezký večer
dnes jsem se vrátila se svojí třídou od Vás a moc děkuji byli jste velmi milý a hodní,jídlo mnam ,děkuji ahoj

Jméno: Josef

18.03.2015


Sdělení:
Patří vám díky za velmi příjemné jarní prázdniny na vašem penzionu za celou naší rodinu. Přátelský a ochotný personál doladil nádherné počasí a stále ještě kvalitní lyžování. Velmi rádi se budeme vracet. Děkujeme Pepa, Radka, Anička a Pepíček

Jméno: Honza Karas s rodinou

01.03.2015


Sdělení:
Díky, bylo to u vás bezva!!! Honza

Jméno: Louskovi

25.02.2015


Sdělení:
Zdravím ve spolek a děkujeme za prima prázdniny :-). Byli jste fajn a starali jste se o nás jak o vlastní :-). Díky a v létě na viděnou. Honza s rodinou

Jméno: Kocourkovi

18.02.2015


Sdělení:
První co musím pochválit je poloha penzionu!!!naprosto ideální.Vlastní sjezdovka? pecka, žadný fronty během pauzi polívka a jako druhý jsme si objednávali vždy stripsy-ty jsou famozní:-)
Jinak se o nás starali moc pěkně. Zase někdy naviděnou Koucourkovi:-)

<< <  1 2 3 4 5 6   >  >>
© 2013 - 2024 J.Schneider, WEBMADE - design, webhosting ToJeOno.cz