Návštěvní kniha

<< <  1 2 3 4 5 6   >  >>

Jméno: Neumann Petr

18.09.2016


Sdělení:
Konec prázdnin strávený na tomto penzionu byl nádhernou tečkou za létem. Vynikající strava a super personál, který nám vyšel ve všem vstříc. Paní Nováková byla si jinde, jinak si to neumím vysvětlit. Ještě jednou děkujeme za super týden plný pohody a v únoru se těšíme na viděnou. Petr

Jméno: Eva Nováková

29.08.2016


Sdělení:
Bohužel, kladné recenze, které jsou zde uvedené, nesdílím. Jídlo nebylo nic moc (spíše však nic), naředěné mýdlo v umyvárnách, neochota personálu... Nebýt krásné polohy, pobyt by opravdu nestál vůbec za nic. A jsem moc zvědavá, zdali pan majitel tuto negativní recenzi zveřejní. Obávám se, že ne, viďte, pane majiteli?

Jméno: Marcela

28.08.2016


Sdělení:
Strávili jsme u vás několik dní a velmi se nám u vás líbilo. Jediné co nám zkalilo zážitek byla štěkající smečka psů, který nás pronásledovala a kousala se štěkotem do pat každou chvilku. A ty výkaly všude. Ale jinak moc fajn. Zdravííme.

Jméno: Židkovi

07.07.2016


Sdělení:
Dnes jsme se vrátili po 6 denním pobytu kdo váhá neváhejte ubytování,jídlo,pan domácí vše super a ten pohled z terasy do okolí k nezaplacení.Posíláme pozdrav a moc děkujeme

Jméno: Šplíchalovi

16.06.2016


Sdělení:
Když jsme na Pohledničku vyráželi, četli jsme recenze a moc jsme jim nevěřili. Dnes se však musíme připojit k pochvalám na tento rodinný penzion. Velmi příjemný a ochotný personál už jen dolaďoval pohodu a kouzelnou polohu penzionu. Měli jsme polopenzi a jídlo nám moc chutnalo, jen jsme měli občas problém vše skonzumovat. Děkujeme a přejeme majitelům mnoho spokojených hostů, i když jak jsme sami zažili, vždy se nějaký hňup najde.

Jméno: Simča

25.05.2016


Sdělení:
Bylo to u vás moooc prima :-)

Jméno: Helena a Václav Vrbovi s vnučkou

25.04.2016


Sdělení:
Musíme se přidat ke kladným hodnocením. S vnučkou jsme zde prožili velmi krásné 4 jarní dny. S takto profesionálním, přátelským a ochotným personálem se dnes již těžko někde setkáte. Čisťounko a velmi chutná strava. Zdravíme na Pohledničku a děkujeme. Za rodinu Helena

Jméno: O.J. a M. M.

31.03.2016


Sdělení:
Pobyt ve Vašem penzionu byl zakoupený přes Slevomat a rozhodně nelitujeme. Oceňujeme milý a vstřícný personál a příjemně nás překvapila opravdu vynikající kuchyně. Velikonoce strávené na Pohledničce byly 4 dny pohody a odpočinku v krásné přírodě.

Jméno: Ivana a Zdeněk Bartákovi

29.03.2016


Sdělení:
Ahojte, děkujeme za krásné Velikonoce strávené v rodinném prostředí a nádherné přírodě:)

Jméno: Honza Sukoradský

29.03.2016


Sdělení:
Ahoj na Pohledničku. Díky za příjemné VELIKONOCE!!! Krásné prostředí, ochotný a milý personál a v neposlední řadě výborná jídla. Jen příště asi méně alkoholu :-). V létě se vrátíme.

<< <  1 2 3 4 5 6   >  >>
© 2013 - 2024 J.Schneider, WEBMADE - design, webhosting ToJeOno.cz