Návštěvní kniha

<< <  1 2 3 4 5 6   >  >>

Jméno: Petr a Lucie

17.02.2015


Sdělení:
Dobrý den, děkujeme za pohodové prázdniny ve vašem penzionu. Byli jsme i s dětmi opravdu spokojeni. Nevím v jakém termínu zde byla Martina, ale my si na večeře opravdu stěžovat nemůžeme, kromě toho, že dáváte velké porce! Tak někdy příště na viděnou.

Jméno: Martina

16.02.2015


Sdělení:
Penzion v pěkném a klidném prostředí. Všichni milí a vstřícní.
Pokoje skromné, ale čisté a pěkné.
Ale co musím vytknout je jídlo:-( Myslím tedy večeře, snídaně klasika-rohlíky,chleby,marmeláda,máslo,šunka,sýr - to bylo dobré. Ale díky večeřím jste si můj dobrý dojem bohužel zkazily...je to velká škoda...doufám že na tom zapracujete, ráda bych se sem podívala někdy v létě, prosředí je fakt krásné:-)
Ještě jednu výtku, tedy spíš doporučení...penzion je plný dětí, a nemají si kde hrát, klidně bych jeden či dva pokoje obětovala a využila bych je jako hernu pro děti + malou kuchyňku, třeba na ohřátí mléka nebo uvaření polévky pro nejmenší děti.
Myslím, že by to Vaši hosté velmi ocenily:-)


Jméno: Novotní

07.02.2015


Sdělení:
Právě jsme se z tohoto penzionu vratili.Poloha penzionu nádherná,krásný výhled. Všude čisto.teploučko.Pokoje skromnější,ale s tim se počitalo.Jen strava tak trochu zvláštní.Jezdime celkem dost často do různých horských penzionů,ale tady byla strava ponekud skromná.Penzion plný dětí a první večeře byl kapr dušený nebo spíš vařený.Ani polévka jak jinde bývá zvykem nebyla.Poslední večeře katastrofa,těstoviny zalité jakousi sýrovou omáčkou,bez masa. Od našeho stolu (7 lidí)to nejedl nikdo.Chyběla alespoň troška zeleniny u snídaně, které byly kazdý den stejné. To je jediná závada nebo spíš nedostatek.Jinak vše v pořádku

Jméno: Lukáš,Martin a Marta

06.01.2015


Sdělení:
Mockrát děkujeme za prožití parádního předvánočního týdne.Věřím že jsme u Vás nebyli naposledy. Díky díky a ještě jednou díky:-)

Jméno: Vašek Malina

02.01.2015


Sdělení:
Ještě jednou moc děkuji za pozvání byl to fakt super mejdan \&quot;Silvestr 2014\&quot; a ještě jednou Vám všem a vašim rodinám, kteří jste se toho mejdanu zúčastnili přeji do nového roku 2015 hodně zdraví,štěstí,mnoho úspěchů jak v pracovním, tak v rodinném životě a doufám, že se ještě někdy potkáme. Váš DJ ČMELDA s manželkou Danou.

Jméno: Bohuna a Mirek Žákovi

28.10.2014


Sdělení:
Také se připojujeme ke chvále na příjemné a milé lidičky, kteří se o nás starali a zpříjemnili nám nádherný pobyt v Krakonošově kraji. Děkujeme za všechno a zase někdy na shledanou.

Jméno: Říhovi

26.10.2014


Sdělení:
Děkujeme za krásný výkend na horách v příjemném prostředí ,s příjemnou obsluhou a chutným jídlem ,děkujeme. p.s. nerozhodila nás ani změna času :-))))))

Jméno: Franta, Monča

21.10.2014


Sdělení:
Velmi rádi se připojujeme s chválou. Krásný víkend, pohodový a ochotný personál a chutné jídlo. Díky Franta a Monča

Jméno: 1.A Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem

17.09.2014


Sdělení:
V Penzionu Pohlednička jsme prožili příjemné tři dny při adaptačním kurzu. Pan vedoucí nám dokonce zajistil i krásné počasí :-). Nádherný výhled, ochotná obsluha, zpátky do školy se nechtělo nikomu. Děkujeme.

Jméno: Zamy

12.09.2014


Sdělení:
Byl sem tam s Járou a bylo to epic :)

<< <  1 2 3 4 5 6   >  >>
© 2013 - 2024 J.Schneider, WEBMADE - design, webhosting ToJeOno.cz